Horoskopi


Horoskopi Ditor 01 Maj 2018

DASHI

 • Është një moment reflektimi për jetën sentimentale, por ata që kanë një marrëdhënie të qëndrueshme mund të gëzojnë çaste të qetësisë që do të përshpejtojnë realizimin e projekteve të përbashkëta. Beqarët do të duan një marrëdhënie të qëndrueshme dhe do refuzojnë flirtimet. Ju do të jeni të shpejtë dhe të zgjuar në zyrë dhe të aftë për të zgjidhur problemet në minutën e fundit. Ka një fazë shumë pozitive në karrierën tuaj.

DEMI

 • Në këtë ditë nuk do të mungojnë tensionet e vogla që nuk do të fillojnë mirë. Bilanci për shumë çifte është në rrezik, kërkon shumë durim dhe mirëkuptim për të gjetur një mendje të humbur. Shumë atraksione të papritura për beqarët, do të kenë momente me pasion të madh. Aftësia juaj bën që të merrni propozime shumë sfiduese në punë, por ka edhe shumë ndryshime që pritet të vijnë për ju

BINJAKET

 • Sot prisni pasione të jashtëzakonshme, nëse jeni në çift ju do të formalizoni një marrëdhënie në të cilën besoni dhe për të cilën jeni shumë të bindur. Harmonia dhe lumturia shkojnë dorë për dore! Beqarët do të jenë shumë të gatshëm për të bërë të njohje të reja. Ndryshimet e papritura mund të luajnë në favorin tuaj në punë, nuk mungojnë propozimet e shkëlqyera.

GAFORRJA

 • Jupiteri dhe Venusi do t’ju ndihmojnë shumë për të rivendosur marrëdhëniet në bilanc, do të jetoni duke ndjekur emocionet dhe do të jeni të hapur për dialog. Dëshira për të filluar përsëri për shumë çifte mbizotëron mbi gjithçka! Beqarët do të jetojnë aventura interesante, shumë joshëse dhe pasionante. Të fortë dhe të vendosur, do të jeni në gjendje të përballeni me të papriturat dhe do të vazhdoni me ritmin e punës tuaj.

LUANI

 • Yjet shpallin një fazë shumë pozitive për ata që kanë një marrëdhënie të provuar tashmë, edhe nëse rutina mund të thyejë magjinë. Zemrat e vetmuara mund të realizojnë takime të mrekullueshme që do të bëjnë të jetoni një ditë fantastike. Pak pakënaqësi në punë do të ndalojë euforinë tuaj, por energjitë mendore nuk do të ndalen.

VIRGJERESHA

 • Një ngjarje e papritur në dashuri do të bëjë që ju të lëvizni, të mbani qetësi dhe të keni durim të prisni. Partneri/ja do të ketë nevojë për ndihmën tuaj për të kapërcyer këtë moment të vështirë. Beqarët do të ngarkohen me bukuri magnetike dhe do të bëjnë takime të dobishme në mbrëmje. Hëna do të jetë në anën tuaj, mos kini frikë të bëni projekte, shumë do të realizohen së shpejti.

PESHORJA

 • Sot mund të përjetoni momente të një emocioni të madh me personin e zemrës dhe mund t’i kushtoni të gjithë kohën tuaj për ta përqafuar dhe për ta puthur, të jeni të sigurtë se do të merrni shumë më tepër! Beqarët që kërkojnë për shpirtin e tyre binjak mund të shpresojnë të takojnë personin e duhur. Mos i lejoni të tjerët të kritikojnë, shpesh është thjesht zili. Rezistojuni thashethemeve.

AKREPI

 • Bëni disa përpjekje për të rivendosur marrëdhënien tuaj. Sot merrni iniciativën në dashuri dhe jepini freskinë përsëri një historie që duket se është larg për pak kohë. Ata që janë vetëm, do të ndizen nga zjarri i pasionit dhe mund të kenë dhe një konfirmim nga një njohuri. Nuk do të keni shumë dëshirë për të kryer veten dhe shumë mundësi do të humbasin. Mundohuni të zgjoheni!

SHIGJETARI

 • Venusi i favorshëm ju jep energji dhe mbron sferën e dashurisë. Nëse keni vendosur të hiqni dorë, dijeni se dikush dëshiron ta bëjë seriozisht atë. Takime të favorizuara për beqarët, përvoja të reja dhe njohje interesante po vijnë. Ju do të njihni meritat e rëndësishme dhe do të keni kënaqësi të mëdha për disa projekte të përfunduara.

BRICJAPI

 • Dashuria vazhdon të luhatet me Venusin dhe Mërkurin e pafavorshme. Reflekto para se të marrësh ndonjë vendim dhe kupto se çfarë dëshiron vërtet. Beqarët mund të përqendrohen në udhëtim, argëtim dhe çështje të reja të dashurisë. Nëse jeni duke kërkuar punë sot është një ditë kur mund të hapen horizonte dhe mundësi të reja.

UJORI

 • Dashuria ju fut kaq shumë në mendime, por gjithashtu ju bën të ndiheni mjaft mirë! Duket si një kontradiktë por nuk është, është vetëm një moment kur mund të vendoseni mes dy zjarreve. Beqarët do të duhet të përpiqen të mos izolojnë veten, edhe nëse për ta kjo nuk është një periudhë e mirë! Yjet rekomandojnë të presin përpara se të marrin një vendim që mund të jetë vendimtar për punën tuaj.

PESHQIT

 • Jeta juaj ne çift do jete e qëndrueshme, e qete, pa pasion te madh, por edhe pa probleme. Beni gjate gjithë kohës atë qe do ndieni. Beqaret do jene tej mase magnetike dhe te shumte do jene personat qe do duan t’i kenë ne krah. Me e mira do jete te presin pak kohe, te njihen mire se secilin e me pas te bëjnë zgjedhjen e duhur. Gjendja ne sektorin e financave do ndryshoje si me magji. Do keni para edhe për te blere gjera qejfi. Shëndeti do jete goxha me i mire se me pare. Nuk do keni as shqetësimin me te vogël. Pa ndihmën e askujt do arrini te përfundoni ne kohe një detyre te rëndësishme. Jeta familjare do jete si zakonisht.
Loading...