Bie nga kati i nëntë, i riu pyet se çfarë ndodhi (video)

Një i ri është rrëzuar nga një ndërtesë nëntë katëshe në New Jersey, dhe ka përfunduar mbi një makinë duke mbijetuar.

31-vjeçari u rrëzua rreth orës 10:20 të mëngjesit të së Mërkurës, pastaj u ngrit dhe pyeti: “Çfarë ndodhi?”

Kështu është shprehur Christina Smith, 21 vjeç , një nga personat e pranishëm në vendngjarje, për New York Post.

“Dëgjova një zhurmë të madhe dhe nuk mendova se ishte një person në fillim,” tha Smith. “Dritarja e pasme e makinës ishte thyer. Pastaj djali filloi të bërtiste. Krahu i tij ishte i lënduar. ”

“Unë isha duke thënë:” Oh Zoti im! “U trondita. Ishte sikur të shihje një film”, tha Smith, e cili punon aty pranë.

Komente