13 C
tirana
E hënë, Qershor 18, 2018

Te rekomanduara

Loading...

Lajme

Kosova drejt liberalizimit të vizave

Juristi dhe ligjëruesi në Universitetin e Prishtinës, Vigan Qorrolli ka thënë se Kosova ende ka sfida serioze që kanë të bëjnë me korrupsionin, krimin...

Kosova

Sport

Cfare ndodhi sot ne ndeshjet e Boterorit

Dita sot nisi me ndeshjen e pare qe startoi ne oren 14:00 Uruguai-Egjipt, Nje ndeshje mjafte e ekuilibruar, ajo qe ra ne sy ishte mos aktivizimi i Salah qe te gjithe e prisnin te luante. Ndeshja perfundoi 1-0 ne favor te Uruguait, sh...

Teknologji

56,456FansLike
178FollowersFollow
90FollowersFollow
135SubscribersSubscribe

Video

Showbiz

Interesante

Shendeti

E Kuqe