13 C
tirana
Saturday, May 26, 2018

Te rekomanduara

Loading...

Lajme

Tym përpara Kryeministrisë, tensione me policinë

Protesta ka shfaqur shenjat e para të tensionimit. Kjo për shkak se përballë Kryeministrisë janë hedhur tymuese dhe një zonjë është larguar me dhunë...

Kosova

Sport

Publikohet kënga e re e Kupës së botës, kënduar nga Era...

"Live it up", kënga e FIFA World Cup është publikuar sot në Youtube. Ky himn ka një domethënie të madhe për Shqipërinë pasi këndohet edhe nga këngëtarja shqiptare Era Istrefi në bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam. "Live it up" ëshët titull...

Teknologji

56,541FansLike
0FollowersFollow
180FollowersFollow
90FollowersFollow
130SubscribersSubscribe

Video

Showbiz

Interesante

Shendeti

E Kuqe