Demi Rose me bikini mahnit plazhin e Cape Verde (foto)

Modelja e famshme Demi Rose po shijon pushimet e saja në plazhet mahnitese të Cape Verde në Afrikë.

22-vjecarja e lindur më 1995 në Birmingham, United Kingdom, u shfaq në plazh me bikini ngjyrë të kuqe, dhe në form perfekte, kjo gjë nuk kishte se si ti shpëtonte paparazëve, të cilet shkrepën foto dhe me pas Dailymail i publikoi ato.

Më poshtë do të shihni galerinë e fotove që kemi përzgjedhur për ju!

Komente