16 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Lulzim Basha

Etiketim: Lulzim Basha

Basha: Unë ushqej fëmijët e mi, "Republika e re" do të...

Lulzim Basha gjatë takimit me banorë të Korçës ktheu një përgjigje Edi Ramës në lidhje me planin e tij ekonomik, për ekonomi të fortë...

Basha ka paguar 20 mijë dollarë për një foto me Trump

Sic mund ta keni lexuar më parë, Lulzim Basha ndodhet për një vizitë 2 ditore në SHBA, dhe selia e PD ka shpërndarë një...

Kërkohet shkarkimi i Lulzim Bashës

Jozefina Topalli dhe Arben Imami kërkuan sot publikisht shkarkimin e Lulzim Bashës si kryetar të PD-së pas publikimit të listave të kandidatëve për zgjedhjet...

Kreshnik Spahiu leshon bomben para zgjedhjeve

Kreshnik Spahiu i ftuar ne emisionin "Zone e lire" deklaroi se do te terhiqem nga politika pasi cadra ishte nje kurth per zgjedhesit. I...
56,614FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...