18 C
Tirana,al
E mërkurë, Prill 25, 2018
Kreu Etiketimet Apple

Etiketim: apple

Ja sa do të kushtojë iPhone X

Modeli më i ri i Apple, iPhone X, i prezantuar sonte, do të ketë procesor të njëjtë sikur iPhone 8- çipin A11 Bionic. Pajisja do...

Apple habit te gjithe, prezanton iPhone10

Apple ka prezantuar pajisjen e tij të shumëpritur Iphone X, për të cilin zyrtarët nga kompania në Kupertino thanë se quhet dhjetë dhe jo...

Ky është iPhone 8 (Video)

Apple pritet te prezantoje ne daten 12 shtator (e marte) smartfonin me te ri iPhone 8. Madhësia e ekranit të iPhone 8 është 5.8 inç...

A e dini se iPhone 8 do të varet nga Samsung?

Gjëja më e rëndësishme e modelit të ardhshëm të iPhone do të jetë ekrani i tij i cili pritet të shfrytëzojë një teknologji të...

Dalin pamjet e iPhone 8 (foto)

Të gjithë ata që nuk mund të presin ta kenë modelin më të ri të telefonit të Apple në dorë, përkatësisht iPhone 8, që...

Nokia dhe Apple marrëveshje mes tyre

Kompania Finlandeze Nokia tha ditën e Marte se ka tërhequr padinë ndaj Apple dhe nënshkruan një marrëveshje të re biznesi me gjigandin e iPhone. Nokia...
56,614FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...