Dalin pamjet e iPhone SE 2 (foto)

Disa website kineze kane hedhur ne internet disa foto te smartfonit me te ri qe pritet te prezantoj Apple kete vit.

Ai do te quhet iPhone SE 2 dhe do te vij me material xhami mbrapa dhe me ekran 4 inc, gjithashtu do te kete edhe opsionin e karikimit me wireless. Per momenti keto jane detajet qe dihen. /albtimes

Loading...

Komente