Tottenham bën të pabesueshmen, një finale Angleze

11

Lucas Moura u shndërrua në hero për Tottenham Hotspurs duke shënuar 3 gola dhe duke e çuar ekipin anglez në finalen e Champions League.

Tottenham e pa veten në disavantazh 2-0 në pjesën e parë, por në pjesën e dytë përmbysi gjithçka me brazilianin Lucas, i cili shënoi 3 herë.

Loading...

Goli i tretë dhe i kualifikimit u shënua në sekondat e fundit të minutës së pestë shtesë. Shikoni golat duke klikuar ketu!

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente