E frikshme, ja si lëviz nga tifozët stadiumi “San Siro” gjatë një ndeshje (video)

11

Dy klubet e Milanos, Interi dhe Milani po planifikojnë që të ndërtojnë një stadium të ri dhe modern.

Shkak është amortizimi i San Siros i cili është rikonstruktuar disa herë por tani me shumë mundësi do ti hapet rrugë një impianti të ri.

Në ndeshjen Inter-Atalanta e përfunduar 0-0 stadiumi u lëkund gjatë kohës që tifozët ishin të pranishëm.

Nga pamjet e publikuara nga një tifoz shihet qartë se njerzit ndjejnë frikë dhe panik brenda ambentve të stadiumit.

Loading...

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente