16 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Albania

Etiketim: albania

Italia kërkon fitore me cdo kusht në Shkodër

Italia tashmë është në playoff falë Bosnjës dhe Belgjikës, por ekipi azurr kërkon me patjetër të fitojë në Shkodër, për të mos komplikuar situaten...

Komplikohet situata për Italinë

Pas barazimit surprizë 1-1 në Itali kunder Maqedonisë, ekipi azurr nuk e ka akoma të siguruar playoff-in. Italisë i duhet të marrë në Shkodër...

Tifozat “Kuq e Zi” do të bojkotojnë edhe ndeshjen kundër Italisë

Pas bojkotit ndaj Lihtenshtejnit në “Elbasan Arena”, “Tifozat Kuq e Zi” nuk do të jenë të pranishëm as në “Loro Boriçi” pavarësisht se përballë...

Ja pse pushimet këtë verë duhet ti bëni në Shqipëri

Dhe janë pikërisht italianët ata që po e thonë këtë. Revista e njohur italiane Gioia ka publikuar një artikull të gjatë në rubrikën e...

Olsi dhe Fiorentina shkelin rregullat, Big Brother i ndëshkon

Dy janë rregullat e vendosura nga “Vëllai i Madh” për këtë edicion të Big Brother: Nuk lejohen debatet mes çiftit dhe nuk lejohet që...

Disa gjera qe nuk i keni ditur rreth Shqipërisë

26 vite pas largimeve masive me varka (e mbani mend filmin “L’America” të Gianni Amelios?), vendi ballkanik rritet me ritëm të madh. Një rilindje...

T'i rikthehemi fitoreve kundër Luksenburgut

Në një deklaratë për mediat para miqësores kundër Luksemburgut, Amir Abrashi tha se kjo ndeshje do të shërbejë si test. “Është trajneri ai që vendos,...

Big brother denon rende banoret

Spektakli i Big Brother ka nisur si jo zakonisht, vellai i madh ka marre vendimin qe ti denoje te gjithe banoret ne shtepi. Pasi...
56,614FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...