Europa League, Partizani, Skëndërbeu dhe Tirana mësojnë kundërshtarët

Eshtë hedhur edhe shorti i Europa League, dhe për ekipet shqiptare shorti duket disi favorit për Partizanin dhe Korcarët, por jo për Tiranën, që i bie të luajë me ekipin e forte Izeaelit.

Tirana do të përballet me Makabi tel-aviv të Izraelit ndërsa Partizani do të ketë  luajë kundër Botel Plovdiv të Bullgarisë.

Ndërsa korçarët e Skënderbeut do të përballen me Sent Zhyliaa të Andorës

Loading...

Komente