U kap me kanabis, djali i Azem Hajdarit lihet i lirë

Gjykata e Elbasanit ka lënë të lirë djalin e Azem Hajdarit, 23 vjeç, dhe shokun e tij Ergi Gjumsi, 21 vjeç, që u kapën me 5 doza kanabis sativa në makinë, disa ditë më parë.

Ndaj tyre është caktuar masa e sigurisë “detyrim paraqitje”. Ndërokohë prokurori kishte kërkuar 1 muaj “arrest me burg” për dy të rinjtë

Komente