Ja se si po i kalon pushimet Saimir Tahiri (video)

Pas akuzave te njepasnjeshme nga opozita se ishte i lidhur me trafikante droge, ish-minitri Saimir Tahiri duket se ka gjetur kohe per te pushuar dhe relaksuar ne det.

Ish-ministri ka postuar ne profilin e tij ne instagram nje video ku bente zhytje nen uje me te birin.

Komente