E kryer, Ronaldo kalon tek Juventusi

Operacioni per transferimin e Ronaldos tek Juventus u krye me sukses, tashme pritet zyrtarizimi.

Ekipi torinoz do te paguaje 105 milione euro me nje kontrate prej 4 vite dhe me nje rroge 30 milione euro ne vit.

Ky eshte operacioni me i shtrenjte ne epoken e Juventusit, si dhe te Seria A

Loading...

Komente