Danjeli dhe Fotini janë fituesit e Big Brother Albania 9

Big Brother Albania 9 mbylli sezonin e tij të 9-ë, duke dhuruar spektakël me surpriza për banorët dhe teleshikuesit.
Ciftet që konkuronin për cmimin e parë ishin Katerina dhe Lupce, Olsi Fiorentina dhe Danjeli me Fotininë.

Por në fund fitues u shpall Fotini dhe Danjeli.

Ata u njohën, u dashuruan, u martuan brenda shtëpisë së Big Brother, duke ndarë kështu çdo emocion dashurie që ata ndjenin me publikun.

Pikërisht edhe ndjenjat e forta që ata kishin për njëri-tjetrin bënë që të fitonin zemrat jo vetëm të njëri-tjetrit, por edhe të publikut që i votoi jo pak herë si më të preferuarit gjatë rrugëtimit të tyre dhe dha jo pak vota për ta këtë mbrëmje.

Cifti i pare qe u largua nga shtepia si me pak te votuarit ishin Lupce dhe Katerina.

 

Komente