Zyrtare, rinis kampionati italian

Tashmë është zyrtare. Seria A ka një datë rikthimi shkruan Albeu.com.

Pas mbledhjes së mbajtur sot nga Federata Italiane, qeveria miratoi propozimin duke caktuar datën 13 qershor për rinisjen e futbollit, ndërsa synimi është që të përfundohet deri më 2 gusht

Mësohet se ndeshjet gjysmëfinale dhe finalja e Kupës do të luhen në korrik.

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente