Velina e re e Xing me Ermalin kërcen pa të brëndshme (video)

Velina e re e emisionit “Xing me Ermalin” ka bërë një hyrje spektakolare sonte mbrëma (e shtunë).

Ajo ka hyrë në skenë e veshur me një fustan të kuq e të hapur deri siper si dhe pa të brëndshme, duke kërcyer në mënyre sensuale dhe provokuese. Ndiqni videon

Komente