Vazhdojnë lëkundjet, tjetër tërmet sapo tronditi sërish

termeti, shqiperi

Nje tjetër tërmet lëkundi vëndin sërish në mëngjesin e sotëm (e diel). Lëkundjet janë ndjerë në qytetet, Durrës, Tiranë, Krujë dhe rrethinat përreth.

Pothuajse cdo 1 ore eshte rregjistruar nje termet ne vend, behet fjale per rreth 28 termete qe kane lekundur zonen e Durresit dhe Tiranes. Termeti i fundit ra rreth ores 09:05 dhje ishte me magnitude 3.5 balle. Epiqendra vazhdon te jete ne detin adriatik, afer kepit te rodonit

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente