Unikkatil ndez atmosferën në Durrës, e quan “koncerti i Kombit”

Reperi më i famshëm shqiptar Unikkatili mbajti dje (e shtune) në Durrës një koncert madhështor për here te parë në Shqipëri.

Unikkatil, reperi më rebel dhe i shumëpërfolur në gjithë rrjetet sociale, si një artist që me tekstet e tij ka krijuar shumë debate.

Shfaqjet e tija të rralla nëpër videoklipe, e kanë bërë publikun edhe më kurjoz ndaj ti.

Vetëm 4 ditë pas publikimit të këngës së re, Unikkatil ndezi atmosferen elektrizuese ne stadiumin e Durresit. “Niko Dovana” ishte i mbushur plot me fansat e Unikkatil.

Ky ishte koncerti i dytë pas atij të Kosovës 5 vjet më parë dhe është organizuar deri në detaje nga Cinco Cavalli me mbështetjen e Digitalb.

Loading...

Komente