Unë e pamoralshme? Ti je gay: Xhensila Pere zihet keq në emision me prezantuesin (video)

E ftuar ne emisionin “Expuls” tek Ora News, Xhensila Pere, ish-konkurrente ne “Big Brother 8”, kadegraduar ne nje debat te ashper me drejtuesin e emisionit, i cili, fillimist ishte duke i drejtuar disa pyetje, dhe ne nje moment i referoi qe publiku shprehej duke pyetur se kush nga sheiket i paguan qendrimet e saj ne Dubai.

Xhensila Pere, e indinjuar, e revoltuar dhe tej mase e nxehur, i permendi moderatorit se edhe ate e quajne gay, por a ishte e vertete kjo!? Moderatori u mundua t’i shpjegonte se e ftuara ishte e detyruar t’u pergjigjen komentuesve per veten, jo per gjera qe ajo mendonte per te anashkaluar situaten, por Xhensila, si nje vajze e prekur nga opinionet, u pergjigj shkurt ne pyetjen e fundit.

Nisur nga kjo perplasje, moderatori zgjodhi ne mbyllte emisionin, por Xhensila, me nje arrogance, u ngrit dhe kaloi perpara kamerave, duke i dhene nje hije teper te keqe mbylljes se atij emisioni.

Per me teper ndiqni videon me poshte. (nese nuk ju hapet video, klikoni: watch on youtube)

Komente