Termeti me i fuqishem qe ka goditur Shqiperine

termeti, shqiperi

Nje termet me magnitute 6.3 balle ka goditur mengjesin e sotem Shqiperine, me epiqender detin Adriatik.

Rapperohen deme te medha ne Durres, vore dhe Tirane.

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente