Termet i fuqishem ne Shqiperi

Një tërmet i fuqishëm ka tronditur Shqipërine. Tërmeti ka rënë rreth orës 11:00 dhe është ndjerë në Tiranë dhe zonat përreth.

Tërmeti ishte 5.2 ballë dhe nga të dhënat e para duket se epiqendra ka qenë në Durrës. Gjatë raportimeve në terren banorët tregojne se termeti eshte ndjere shume ne Durres.

Tërmeti ishte në një thellësi të vogël duke bërë që tronditja të ndjehet shumë.

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente