Skandaloze, pse gjithë kjo urrejtje për Kombëtaren shqiptare? (video)

Në një emision sportiv titulluar “Duel Sportiv” në një nga televizionet e Kosovës, gazetarja Alba Merovci u shpreh hapur kundër Kombëtares së Shqipërisë.

Ajo deklaroi se nuk e ndoqi ndeshjen Izrael-Shqipëri dhe se kuqezinjtë kanë arritur rezultate falë lojtarëve nga Kosova.

Loading...

Komente