Shpallet lojtari më i mirë i vitit në futboll

Eshtë dhënë sot (e hënë) topi i artë për futbollistin më të mirë të vitit.

Loading...

Te gjithe e prisnin qe Luka Modric te shpallej fitues i topit te arte, dhe ashtu ndodhi, kroati theu tabune qe kishte vendosur prej vitesh dyshja Ronaldo-Messi.

Kroati mposhti treshen finaliste Antonie Griezmann, Cristiano Ronaldo dhe Kilya Mbappe.

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente