Shkëmbimi Icardi-Higuain, trajneret japin OK

Sulmuesi juventin Gonzalo Higuain është në shitje për një shifër rreth 60 milionë eurosh, dhe destinacioni i tij mund të jetë Premier League.

Por dicka tjeter mund të ndodh, bëhet fjalë për shkëmbimin me Icardin, plus 50 milion euro që do të shkojnë për Interin.

Si Allegri dhe Spalleti kanë rënë dakort që ky shkëmbin të finalizohet, Gjithçka varet nga drejtuesit e Interit.

Loading...

Komente