Saimir Tahiri: U mblodhën të gjithë bashkë dhe ma hodhën mua fajin mbi supe

I ftuar sot (e enjte) e Opinion te Blendi Fevziut, ish-ministri Tahiri u shpreh qarte. 

Kam luftuar kanabisin qe nga dita e pare e imja ne ministri dhe natyrisht kjo ka koston e vete per te krijuar armiq, sic ishte edhe rasti ku i vune bomben tim eti. Edhe ne kete rast jane mbledhur te gjithe dhe ma faturuan mua fajin.

Une do te shprehem duke deklaruar pafajesine time ne cdo moment. Ish-ministri la te kuptohet se persona te tjere jane te implikur ne kete histori, edhe shume me te rendesishem se mua.

Nderkohe mendohet se Italia ka kerkuar arrestinin e drejtorit te policise Haki Çako. /albtimes.com

Loading...

Komente