Sadiku shënon eurogol, i shan të gjithë në shqip (video)

Pas eurogolit të realizuar ndaj Baselit, Armando Sadiku ka shpjeguar motivin se pse shau në shqip dhe ishte aq i acaruar: “Kështu jam! Në momente të tilla tregoi inatin i shava pak të gjithë në shqip. Shava trajnerin, gazetarët, kur them të gjithë të gjithë”.

“Kam ardhur këtu për të luajtur dhe mendoj se kam dhënë maksimumin në minutat që më janë dhënë”

“Një gol shumë i bukur, jam i kënaqur. Do të isha më i lumtur nëse merrnim tre pikët në fund të takimit”.

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente