Real Madrid konfirmon largimin e Modric

Pak caste me pare faqja zyrtare e Real Madrid ne Facebook ka rifreskuar kopertinen, dhe vihet re mungesa e Luka Modric.

Te shumte kane qene komentet duke pyetur se pse kroati mungonte ne ate kopertine.

Kjo ben te mendosh se Modric eshte pothuajse i larguar, dhe destinacioni i tij me shume mundesi eshte Inter.

Loading...

Komente