Rama pranon që do të ketë koalicion me PD

Kryeministri Rama i pyetur në opinion se a do të ketë koalicon me LSI, ai e mohoi kategorikisht që mund të ndodhi një gjë e tillë.

Loading...

Ndërkohë që Rama tha këtë, Fevziu e pyeti a e përjashton edhe një mundësi koalicioni me PD-në, dhe Rama u përgjigj kështu: Çdo skenar është i hapur në bazë të vendimarrjes së popullit.

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente