Publikohet kënga e re e Kupës së botës, kënduar nga Era Istrefi (video)

“Live it up”, titullohet kënga e FIFA World Cup që është publikuar sot (premte) në Youtube. Ky himn ka një domethënie të madhe për Shqipërinë pasi këndohet edhe nga këngëtarja shqiptare Era Istrefi në bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam.

“Live it up” ëshët titulluar kënga ritmike. Ky bashkëpunim konsiderohet një sukses i jashtëzakonshëm i Era Istrefit në tregun muzikor ndërkombëtar.

Loading...

Komente