Plas skandali ne Seria A, Mihajlovic parashikoi albitrat e Bologna-Juventus

Une vendos bast me cfare te doni qe ne ndeshjen Bologna-Juventus, federata do te vendosi albiter te tipit Valeri ose Giacomelli…

Dhe fjalet e Mihajlovic cuditerisht dolen, eshte pikerisht Valeri albitri kryesor dhe ne var do te jete Giacomelli. Ne rrjetet sociale ka plasur sulmi, pasi e dy albitrat jane pro Juventusit.

Komente