Përdhunuan të miturën në grup, reagon prindi i një prej djemve

Një nga prindërit e djemve të akuzuar për përdhunimin e vajzës së mitur ka reaguar për televizionin News24.

Ai ka reaguar live dhe mohon që ngjarja të jetë sic është shkruar. “E respektuar gazetare, unë që po të shkuaj jam prindi i djalit që mungon. Do të thoja që djali im nuk është i dashuri i vajzës dhe shumë nga ato që keni thënë nuk janë ashtu.

Loading...

Kur dolëm nga komisariati n’a u tha nga avokatët se do ju njoftojmë dhe djali im nuk di asgjë se çfarë po ndodh; është i rënduar shumë psikologjikisht po sa të ndjehet më mirë do përballet me gjithçka. Gjërat janë shumë më ndryshe”, thuhet në mesazh.

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente