Nuk i hapte rrugen, zihen shoferat me njeri tjetrin ne Durres (video)

Mbremjen e se shtunes ne plazhin e Durresit, i mbushur me turiste, nuk kishte si te mos ndodhte nje sherr banal midis dy shofereve dhe shoqeruesve te tyre, qe quhet “normale” ne Shqiperi.

Pas me shume se 7 minutash te ndaluar ne vend, pasi as njeri dhe as tjetri nuk hapte rrugen, shoferet vendosen ta zgjidhnin ndryshe situaten.

Shoferi me makinen mbrapa del dhe debaton me shoferin para duke i kerkuar te eci, shoferi para arsyetohet me pamundesine e kalimit pasi para tij qendronte i parkuar nje mjet tjeter duke mos e pasur mundesine te kalonte nese makina mbrapa nuk do te ecte mbrapsht. Keshtu nisi sherri duke u goditur me grushta me shkopinj.

Per me teper ndiqni videot me poshte:

Loading...

Komente