Teksa gazetari ishte ne transmetim direkt ne nje televizion ne britanik, per nje shtepi e cila kultivonte kanabis dhe ishte kthyer ne nje problem per banoret, pikerisht ne ato momente nje prej kultivuesit del me bimen e kanabisit ne dore dhe pasi sheh kameren largohet me vrap, shkruan Dailymail.

Loading...

Komente