Lajm i keq për Icardin, Interi vendos ti heqi…

12

Nje lajm aspak i mirë për kapitenin e interit Mauro Icardi. Interi ka dalë me një komunikatë zyrtare në profilin e tij në Twitter, duke shkruar se kapiteni i ri i Interit do të jete Samir Handanovic.

Loading...

Me sa duket tentativat e vazhdueshme te agjentes për rritje page e kanë mërzitur klubin, duke mos treguar respekt. Kujtomë se Wanda Nara agjentia dhe gruaja e tij ka disa muaj që kërkon një rritje page 8-9 milione euro, nderkohe Interi i ka ofruar deri në 7 milionë në sezon dhe është e prerë, duke e lënë kapitenin të pakënaqur dhe të pavendosur. Kjo e ka penalizuar atë duke i hequr edhe fashën e kapitenit, qe nga sot e tutje do e mbajë gardiani i portës Handanovic.

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente