Këta janë “Injorantët e Parlamentit” (Video)

Politikane te lidhur me boten e krimit, me skandale te nje pas njeshme, te pashkolluar por qe kane doktorature me shume se 50% e tyre, keta jane deputetet qe qeverisin vendin dhe qe bejne ligje per sigurine tone.

Loading...

Deputetet Taulant Balla, Ogerta Manastirliu, Niko Peleshi e te tjerë, kanë marrë tituj shkencorë duke botuar studime të kopjuara. Pra, që kanë rezultuar me doktoratura plagjiaturë. Ne emisionin Top Story te Top-Channel, te publikuar pak dite me pare, ka analizuar pjesen dermuese te deputeteve te Parlamentit ne Shqiperi, dike nxjerre pjesen me te madhe te tyre me plagjiature te theksuar. Ndiqni videon duke klikuar ketu!

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente