Raporti mes Julian Dedës dhe Gentian Zenelaj është një ndër miqësitë e ngushta që kanë përfunduar në sherr e hatërmbetje.

I ftuar në programin e moderatorit Ermal Peçi “Një kat më lart” Juli tregoi se ndryshe nga ai që flet për Gentin, sipas burimeve që ka, Genti vepron ndryshe.

“Ka një problem. Unë gjithmonë përgjigjem për Gentin. Ai i thotë më përpara gazetarëve mos më pyesni. E kam informacion nga brenda, ai refuzon”- tha Juli.

Dhe ajo që është më e çuditshme ëshët se të dy aktorët janë edhe komshinj dhe nuk komunikojnë më njëri-tjetrin.

Loading...

Komente