Ja si duket sot aktori i filmit “I vetëm në shtëpi” (video-foto)

Mesa duket aktori i njohur i filmit “I vetem ne shtepi” Macaulay Culkin e ka marre veten.

36 vjecari eshte shfaqur ne publik ne nje forme te shkelqyer, me prerje te re te flokeve dhe me nje veshje te rregullt. Te dielen e kaluar aktori u pa ne nje nga restorantet e Los Angelos i shoqeruar me aktoren dhe modelen Brenda Song. |albtimes|

Videoja qe do te shihni me poshte tregon formen e aktorit para disa kohesh

Komente