Pepe dhe James Rodriguez nga Real Madrid, jane dy goditjet e medha te Interit, keshtu deklaron Sport Italia.

Per mbrojtesin e Real Madridit eshte pothuajse e mbyllur marreveshja, ndersa per Rodriguez jane bere hapa te sigurt per te pasur ne marreveshje te mbyllur.

Kur te gjithe ishin fokusuar tek merkatoja qe po bente Milan, Inter ben goditjen e dyfishte pa shume buje. Sipas Sport Italia, akordi me te dy lojtaret pothuajse eshte i mbyllur, dhe pritet qe te luhet edhe finajla e Champions League, Real Madrid-Juventus. Per Pepe Inter i ka ofruar nje kontrate per dy vite, gjithcka pritet te sqarohet gjate diteve ne vazhdim.

Loading...

Komente