Inter humbet kundër Barcelonës, por shikoni çfarë bënë Brozovic (video)

Barcelona ka ulur me kembe ne toke Interin e Spalletit, pas disa ndeshje pa humbje, Interi mundet nga katalanasit me rezultatin e paster 2-0. Por ajo qe ra ne sy gjate ndeshjes, ishte nje xhest mjaft i zgjaur nga ana e Brozovic.

Gjate nje ekzekutimi te nje goditje denimi nga Suarez, kroati shtrihet ne toke pas murit mbrojtes dhe e shpeton ekipin e tij nga nje tjeter gol pothuajse i sigurte. Ndiqni videon me poshte ne minuten e 3:00.

Loading...

Komente