I vihet flaka KZAZ në Shkodër (video)

33

Rreth orës 20:00, administrata e bashkisë së Shodrës ka zbarkuar në KZAZ numër 2. Forca të shumta policie po qëndrojnë përpara portës kryesore të Pallatit të Sporti.

Përplasaja ka ardhur si pasojë e konfrontimit të përfaqësuesve të PD, pasi kërkuan të nxjerrnin me forcë matërialet e zgjedhore, duke pretenduar se mbrenda KZAZ-së nr.3 kishte të tilla. Por mesa duket kjo KZAZ ka qënë bosh duke dëmtuar kështu vetëm ambjentet e shkollës.

Në njërën nga klasat janë hedhur gurë dhe flakët kanë pushtuar dritaren e klasës

Loading...

Përplasje midis protestuesve dhe policisë në Shkodër, thyhet xhamat e shkollës ku ndodhet materialet zgjedhore on Vidnews.

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente