Hidhet shorti i Champions League

U hodh sot në ora 18:00 Shorti i Uefa Champions League.

Grup ferri per dy italianet Napoli dhe Inter, te cilat do te perballen me gjigandet e europes Barcelona e Liverpool. Me poshte do te shihni edhe grupet e plota.

Nderkohe u shperndane edhe çmimet për lojtaret me te mire. Çmimi për portjerin më të mirë shkoi për Keylor Navas, për mbrojtësin më të mirë Sergio Ramos, për mesfushorin më të mirë Luka Modriç dhe për sulmuesin më të mirë Cristiano Ronaldo.

Komente