Hajdutët tentojnë ti vjedhin makinën Mezut Ozil (video)

Dy futbollistët e Arsenal Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac u sulmuan nga një bande e armatosur në rrugët e Londrës.

Siç raportohet në mediat angleze banda tentoi të vidhte makinën e Ozil nën kërcënimin e thikave.

Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar sepse hajdudët un larguan me motor pasi Kolasinac doli nga makina dhe thuajse pati një përleshje me to.

Dy futbollistët i ndoqën hajdudët për rreth një milje. Ozil dhe Kolasinac u ndalën tek Golders Green Lane ku ishin më të sigurt.

Loading...

Arsenali tha në një deklaratë: “Ne kemi qenë në kontakt me të dy lojtarët dhe ata janë mirë”.

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente