Hackohet Youtube. Mijera videoklipe ne duart e hackersave (video)

Youtube ka qene viktim e hackersave kete paradite te dites se sotme, shume videoklipe te popullarizuara ne rrjet kane qene hackuar duke filluar nga Luis Fonsi dhe Daddy Yankee’s “Despacito, duke vazhduar me kengetaret e famshem si: Chris Brown, Shakira, DJ Snake, Selena Gomez, Drake, Katy Perry, and Taylor Swift, te cilet kane nje account VEVO.

Youtube akoma nuk ka reaguar per kete sulm, i cili ishte sulmi i pare kaq i rende per rrjetin me te madh te videove virtuale ne internet. albtimes.com

Kliko ketu per te pare te gjitha videot e hackuara.

Komente