Gaz Paja zbulon të dashurën e tij

Këtë herë, Gazi ka dalë paksa zbuluar dhe pikërisht në dasmën e mikut të tij Bes Kallaku. Teksa mikrofoni i “Pasdite në Top Channel” i është drejtuar aktorit për një përshtypje për dasmën e miqve të tij, krah Gazit shfaqet një vajzë bionde simpatike, e cila e shoqëron.

Burime për Blitz.al tregojnë se me të njëjtën vajzë, Gazi është parë edhe teksa ka pushuar në jug të vendit këtë verë, çka na bën të besojmë se është pikërisht ajo vajza me të cilën Gazi po ndan një histori të këndshme dashurie.

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente