Fier, makina merr flake ne ecje (video)

Ne autostraden Fier-Lushnje nje makine e cila ishte ne ecje eshte perfshire nga flaket papritmas.

Deshmitaret tregojne se makina ishte ne ecje dhe befas u perfshi nga flaket, fatmiresisht udhetaret qe ndodheshin brenda kane dale jashte direkt, duke mos pasur te lenduar.

Loading...

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente