Fatmir Xhafaj jep dorëheqjen?

Ndërkohë që opozita kërkon me ngulm dorëheqjen dhe vëllai i tij, Agron Xhafaj ka paditur demokratët, Xhafaj është “zhdukur”.

Ditën e sotme ai nuk është paraqitur në zyrë si rregullisht.

Kjo ngre dyshimet e një dorëheqje të mundshme të ministrit Xhafaj. Burime pranë ministrisë bëjnë me dije se deri në orën 10.20 minuta, në ministri është parë të hyjë vetëm një prej zv.ministrave, Julian Hodaj.

Gjatë mbrëmjes së djeshme u shtuan zërat se Xhafaj i ka paraqitur kryeministrit Rama dorëheqjen, por kjo ende nuk është komentuar dhe zyrtarizuar nga ministri

Loading...

Komente