Ekipi i Mavrajt bie nga kategoria, tifozët i vënë flakën stadiumit

Ekipi i Hamburg ku aktivizohet edhe kapiteni i kombëtares shqiptare,  ka rënë për herë të parë në histori në kategorinë e dytë Gjermane.

Në ndeshjen që po fitonin kundër Borusia Moncheglabah tifozët kanë hedhur flakadanë dhe janë futur në fushë vetëm 35 sekonda para se të mbaronte ndeshja. Fitorja nuk u bën asnjë punë pasi Wolfsburg fitoi 4-1 kundër Koln.

Loading...

Komente