Derbi i Milanos Inter-Milan rekord shikueshmerie (Live)

Derbi i shumepritur Inter – Milan do te zhvillohet sot (e diel) ne mbremje. Ky do te jete nje nga derbit me te shikuar ne histori, vendet ne Giuseppe Meazza ka dite qe jane ezauruar dhe pritet te jene rreth 78mije tifoze ne stadium. Miliona shikues do te mberthehen para ekranit per te shijuar emocionet qe ofron ky Derbi.

Ju mund ta ndiqni live ndeshjen nga kompjtueri apo edhe telefoni juaj, duke klikuar ketu!

Loading...

Komente